Ugrás tartalomra

Kép

Bringaexpo 2014

Bringaexpo kiállítás

• Lépj be és szólj hozzá
8 hozzászólás a témában

AGA

AGA

haladó tag

• fórumtag
  • PipPipPip
  • 173 hozzászólás
  • LakhelyBp.

Ha majd csinálunk újat, akkor nektek is lehet szép új.... ;-)

Mivel a váz ugyanonnan van, esélyes.
Ezt a tavalyi "ne terjeszd" szöveget nem tudom neked megbocsájtani.
Unfixed gears stereocyclist with brakes.

fityisz

fityisz

fórumtag

• fórumtag
  • PipPip
  • 14 hozzászólás
  • LakhelyButapest

A fixik ugyanazok mint eddig (A royal váz meg mint a miénk, mint eddig).

Ha majd csinálunk újat, akkor nektek is lehet szép új.... ;-)

deviantmtb

Bikertigger

Bikertigger

haladó tag

• fórumtag
  • PipPipPip
  • 649 hozzászólás
  • LakhelySzentendre

Úgy nagyjából nulla: szűrök a google-lel akárhogy, vasárnap este nagyjából semmi érdemleges beszámoló.

Szokásához híven a Testbike tolta az első képadagot, unalmasan, szárazon, mint a versenyeken ugyanabban a kanyarban mindenkiről elkattintott fotó. Mondjuk a FB-on is alig valami, leginkább megint az a néhány kép arról, hogy a kiállítók meglátogatták és szórakoztatták egymást. Látogatók is voltak?

ja akadtak. legalábbis nem sokat unatkoztunk.

zOrg

zOrg

a gépész

• admin
  • 1.464 hozzászólás
  • LakhelySzékesfehérvár

mennyi ?

Úgy nagyjából nulla: szűrök a google-lel akárhogy, vasárnap este nagyjából semmi érdemleges beszámoló.

Szokásához híven a Testbike tolta az első képadagot, unalmasan, szárazon, mint a versenyeken ugyanabban a kanyarban mindenkiről elkattintott fotó. Mondjuk a FB-on is alig valami, leginkább megint az a néhány kép arról, hogy a kiállítók meglátogatták és szórakoztatták egymást. Látogatók is voltak?

AGA

AGA

haladó tag

• fórumtag
  • PipPipPip
  • 173 hozzászólás
  • LakhelyBp.

Nem ennyi volt. Végre kezdenek minket komolyabban venni (Kenzel), a stand is korrekt lett. Az új cruiserek mostanra lettek készen, nagyon szépek, már-már Electra. Hamár:

Electráéknál a sok modern szépség mellett egy klasszikus retró hatású városi gép is díszelgett, az acél sárvédő alatti bőrdarabok olyan hatást keltettek, mintha a csavarnál kicsit berozsdált volna. Nagyon tetszett. Kár, hogy tömegével jönnek be hozzánk az ugyanilyen, de tényleg régi, és valódi rozsdával rendelkező vashuladékok.

Voltak azért szép dolgok másnál is.

Az a két kiállított Fox villa olyan darabosan mozgott, hogy én nem mertem volna kiállítani.

Sosem szerettem a Meridát, de némelyik gépük mégis megmozgatta a fantáziám (4X vázat keresek egy ideje). Korrektek és szépek. Dehát merida.

Speci standra nem jutottam el, pedig szemben volt velünk. Amit láttam, még mindig tetszenek.

Nem tudom megérteni a Krossok miért népszerűek. Alábbi kép is ugye, meg az ordenáré kilógó villanyakcsövek, tucatgépek.

CTM hasonló kategória.. lenne, de egészen egyben vannak. Volt még pár hasonló eddig ismeretlen márka, nem is rosszak. Fáradt vagyok már, nem emlékszem.

Neuzer stand egy az egyben a tavalyi volt, ami nem nagy baj, csak fura.

Maliéknak is lett egy 650B gépük.

Bikefunéknál a két Ritchey váz ... Ahhh.... Végülis tetszett.

Csepelék végre nem annyira erőltetik a madzagbiciklit. A fixik ugyanazok mint eddig (A royal váz meg mint a miénk, mint eddig).

Bergusson stand tavaly szebb és érdekesebb volt.

Pumptrack pályáról lemaradtam. Kipróbáltam volna mert látszott, hogy tényleg végig lehetett pumpálni. Túl sok a kisgyereket engedtek fel, akik csak úgy tekerésztek. Ezért aki tényleg használni akarta nem tudta. Szerintem nem gyerekpályának kellett volna használni.

Molék miniversenypályás tekerős izéje nagyon poénos cucc.

Szemben voltak velünk Saláék, kihozta a kisfiát :)

Scottért sem vagyok oda, de a kis ösztelósukat elfogadtam volna. A többi is szép amúgy.

Más standra nem emlékszem, vagy nem jutottam el oda.

Kisbarátom csinált vagy kétszáz képet, talán eljut majd hozzám, és kirakom mondjuk flickerre.

stp1

stp1

haladó tag

• fórumtag
  • PipPipPip
  • 573 hozzászólás
  • LakhelyBudapest

1525291_298371690311458_410729284_n.jpg

1800407_298371703644790_1406619424_n.jpg

citromdíjasok facebook-ról

Bikertigger

Bikertigger

haladó tag

• fórumtag
  • PipPipPip
  • 649 hozzászólás
  • LakhelySzentendre

Ennyi volt a kiállítás...?

mennyi ?

zOrg

zOrg

a gépész

• admin
  • 1.464 hozzászólás
  • LakhelySzékesfehérvár

Ennyi volt a kiállítás...?

AGA

AGA

haladó tag

• fórumtag
  • PipPipPip
  • 173 hozzászólás
  • LakhelyBp.

Most is lesz. Ki lesz kint? Én hivatalból igen.