Ugrás tartalomra

Kép

Hibajelentő formanyomtatvány (itt vágja ki, küldje vissza)

• Lépj be és szólj hozzá
232 hozzászólás a témában

zOrg

zOrg

a gépész

• admin
  • 1.464 hozzászólás
  • LakhelySzékesfehérvár

Volt egy hozzászólás ma délután a gumi topikban, ami eltűnt. Mi lett vele?

Spamnek nézte a szűrő - már "re-aktiváltam" a felhasználót.

MJani

MJani

a Jani

• fórumtag
  • PipPipPip
  • 3.711 hozzászólás
  • LakhelyEgy másik valóságban

Volt egy hozzászólás ma délután a gumi topikban, ami eltűnt. Mi lett vele?

Blogom
A sebesség mindent megold.

zOrg

zOrg

a gépész

• admin
  • 1.464 hozzászólás
  • LakhelySzékesfehérvár

A forum.revomag.hu oldalon az apróhirdetőre (apro.revomag.hu) kattintva a főoldal jön be. Az "Így használd" oldalon lévő "Regisztráltál már az apróhirdetőre" topicban lévő "apro.revomag.hu/loginblablabla" linkre kattintva jön csak be az apró. Revomag sütiket megettem, úgy sem jó.

Fekete kakast áldozzak? :)

Feltörték (kicsit) és a gyártó tojik a fejemre.

Már tesztüzemben az új, de még 1-2 hetet várni kell rá.

stp1

stp1

haladó tag

• fórumtag
  • PipPipPip
  • 573 hozzászólás
  • LakhelyBudapest

zOrg kilőtte, miután volt valami nagyobb gond vele. majd megcsinálja, ha lesz ideje. nem találom ezt a hozzászólását most hirtelen.

eddie

eddie

frissen regisztrált

• fórumtag
  • Pip
  • 6 hozzászólás

A forum.revomag.hu oldalon az apróhirdetőre (apro.revomag.hu) kattintva a főoldal jön be. Az "Így használd" oldalon lévő "Regisztráltál már az apróhirdetőre" topicban lévő "apro.revomag.hu/loginblablabla" linkre kattintva jön csak be az apró. Revomag sütiket megettem, úgy sem jó.

Fekete kakast áldozzak? :)

eddie módosította - 2013. augusztus 18. - 13:12

MJani

MJani

a Jani

• fórumtag
  • PipPipPip
  • 3.711 hozzászólás

A magazin részen belelóg az "átgondoltam, mehet" felirat a szövegdobozba és nem látszik tőle, hogy mit írok, ezenkívül az oldalsáv mozgás közben sem látszik, hogy éppen mit írok.

Blogom

AGA

AGA

haladó tag

• fórumtag
  • PipPipPip
  • 173 hozzászólás
  • LakhelyBp.

Fórum mobilnézet?

Ezt már többször írtad, de nem. Sosem láttam fórum mobilnézetet. Én az oldalról beszélek.

Unfixed gears stereocyclist with brakes.

zOrg

zOrg

a gépész

• admin
  • 1.464 hozzászólás
  • LakhelySzékesfehérvár

Ez a mobilos nézet, amit vissza sem tudok most állítani, teljesen használhatatlan. Ugrál össze-vissza, a fejléc beragad, lassú stb. Legalább egy gomb lenne amin "normál nézet" felirat van.
Vagy kérem vissza a simát.

Fórum mobilnézet?

AGA

AGA

haladó tag

• fórumtag
  • PipPipPip
  • 173 hozzászólás
  • LakhelyBp.
Ez a mobilos nézet, amit vissza sem tudok most állítani, teljesen használhatatlan. Ugrál össze-vissza, a fejléc beragad, lassú stb. Legalább egy gomb lenne amin "normál nézet" felirat van.
Vagy kérem vissza a simát.

Jorus

Jorus

ALFAHÍM

• fórumtag
  • PipPipPip
  • 2.246 hozzászólás
  • LakhelySzékesfőváros of Hangeri

Igen, mindenhol máshol jól linkelt, csak abban az egy topicban találkoztam a jelenséggel.

"Onnan fogod tudni, hogy jó vagy, ha nem találsz senkit, akinek a helyébe lennél"

zOrg

zOrg

a gépész

• admin
  • 1.464 hozzászólás
  • LakhelySzékesfehérvár

Szal van egy post, aminek megvan a linkje: http://forum.revomag...ingaink/?p=4958 Ám, ha rákattintok, akkor a posthoz visz, hanem a topic első oldalára.

Most megnéztem egy sor topicot és mindenhol műxik rendeseb, csak a régi bringás topicban nem akar, de ott egyetlen postot sem "talál". Mi lehet az oka?

Egy "bug", ami nem az és szinte védhetetlen: valaki linkelt egy külső oldalról egy képet, amit aztán annak az oldalnak a gazdái megváltoztattak és hibás átirányítást tettek rá. Így egy végtelen "redirect loop" jött létre, ami állandó újratöltésre erőszakolja az adott topikot. Azt hiszem lezárom és nyitok egy újat.

Minden más esetben nálam hibátlan - többek között ezért is választottam ezt a fórummotort annak idején.

(A Bikemagnál alkalmazott például, ha nem vagy belépve nem hajlandó az adott hozzászólásra ugrasztani.)

gren_tamas

gren_tamas

haladó tag

• fórumtag
  • PipPipPip
  • 728 hozzászólás
  • LakhelyF

Szal van egy post, aminek megvan a linkje: http://forum.revomag...ingaink/?p=4958 Ám, ha rákattintok, akkor a posthoz visz, hanem a topic első oldalára.

Most megnéztem egy sor topicot és mindenhol műxik rendese(n), csak a régi bringás topicban nem akar, de ott egyetlen postot sem "talál". Mi lehet az oka?

Ilyesmit írtam én is lejjebb ( 2013. április 24. - 22:28), azaz elmászik a link, nem „örök”, hanem valami oldalszám-szerűség - azaz változó - is benne marad. Így az idézett áprilisi hozzászólásomban az akkor még nak hitt második mutató sem működik - ma. A jelenséggel gyaran találkozom, sokat ront a Revomag gyors, pontos elérésén.

Jorus

Jorus

ALFAHÍM

• fórumtag
  • PipPipPip
  • 2.246 hozzászólás

Most megnéztem egy sor topicot és mindenhol műxik rendeseb, csak a régi bringás topicban nem akar, de ott egyetlen postot sem "talál". Mi lehet az oka?

???

Jorus módosította - 2013. július 07. - 08:19

"Onnan fogod tudni, hogy jó vagy, ha nem találsz senkit, akinek a helyébe lennél"

zOrg

zOrg

a gépész

• admin
  • 1.464 hozzászólás
  • LakhelySzékesfehérvár

Postokat majd lehet vmikor linkelni?

???

Jorus

Jorus

ALFAHÍM

• fórumtag
  • PipPipPip
  • 2.246 hozzászólás

Postokat majd lehet vmikor linkelni?

zOrg

zOrg

a gépész

• admin
  • 1.464 hozzászólás
  • LakhelySzékesfehérvár

Úgy tűnik az apró egyáltalán nem működik. Egy ideig csak a kereső rosszalkodott, gondoltam nálam nem jó, de ez a harmadik eszköz amin nem megy. A kategóriákra, vagy a hirdetés  képeire kattintva csak újratölti az oldalt és ennyi.

Nálam egyáltalán nem jön fel, hanem a revomag.hu -ra irányít át.

Feltörték (egy kicsit), a fejlesztő meg fütyül az egészre.

Csinálok majd egy újat, egyszerűbbet, ha lesz rá időm és épp nem pénzt keresek (és találok).

A fórumról a linket is leirtom, ha lesz rá időm és épp nem pénzt keresek (és találok).

Sorry.

MJani

MJani

a Jani

• fórumtag
  • PipPipPip
  • 3.711 hozzászólás

Úgy tűnik az apró egyáltalán nem működik. Egy ideig csak a kereső rosszalkodott, gondoltam nálam nem jó, de ez a harmadik eszköz amin nem megy. A kategóriákra, vagy a hirdetés  képeire kattintva csak újratölti az oldalt és ennyi.

Nálam egyáltalán nem jön fel, hanem a revomag.hu -ra irányít át.

Blogom

AGA

AGA

haladó tag

• fórumtag
  • PipPipPip
  • 173 hozzászólás
  • LakhelyBp.

gren_tamas

gren_tamas

haladó tag

• fórumtag
  • PipPipPip
  • 728 hozzászólás
  • LakhelyF

A hozzászólásokra való hivatkozást (mutató, link) nem értem egészen, ugyanis néha nem jó a link.

A jelenség a következő: ha az oldalszám közben elmászik, akkor baj van.

Pl. ebben a cikkben

http://revomag.hu/20...-dura-ace-9000/

van egy hivatkozás a

(rossz) http://forum.revomag...e-38#entry12639

üzenetre, aminek a

gren_tamas Írta 2012. április 14. - 13:13

hozzászólásra kéne mutatnia.

Ám közben nyilván írtak újabbakat e fórumra, így most így kéne ugyanerre hivatkozni:

()    http://forum.revomag...e-40#entry12639

Mivel nem ez a helyzet, a fenti magazin cikkben, mely e korábbi hozzászólásra hivatott mutatni, afféle végtelen ciklus van, nem találja a 38. oldalon (page-38) a hozzászólást - nem is, mert az már arrébbmászott a 40. oldalra. Holnap talán már 41. lesz?

Hogy lehet így biztosítani az állandó hivatkozást?

Mit kell tenni, ha egy link nem működik, javíthatja-e a felhasználó, vagy csak a beavatottak?

zOrg

zOrg

a gépész

• admin
  • 1.464 hozzászólás
  • LakhelySzékesfehérvár

Nekem is volt így, két héten belül, de nálam volt link is a hozzászólásban, ahogy zOrg mondja.

Mivel a spam védelmet egy külső szolgáltató nyújtja (http://akismet.com), ritkán, de előfordulhat emiatt is késedelem a hozzászólás megjelenítésekor.